• slider1

  Dlaczego SYNTRAD?

  Posiadamy bogate doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami tłumaczeniowymi, zdobyte dzięki działalności na wymagającym i specyficznym rynku tłumaczeń dla europejskich instytucji dialogu społecznego.

  czytaj więcej...
 • slider1

  O nas

  SYNTRAD to biuro tłumaczeń oferujące Klientom Instytucjonalnym oraz Biznesowym usługi językowe na najwyższym poziomie. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku tłumaczeń przeznaczonych dla europejskich instytucji dialogu społecznego, na którym działamy aktywnie od ponad 6 lat.

  czytaj więcej...

CSR i zrównoważony rozwój

Koncepcje społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zrównoważonego rozwoju stały się w ostatnim czasie niezwykle popularne. Coraz więcej firm, również z sektora MiŚP, chce być postrzeganych jako odpowiedzialne, a lepsze wykorzystanie zasobów ludzkich i środowiskowych oraz budowanie trwałych relacji z interesariuszami uważa się za sposób na umocnienie swojej pozycji na rynku.

Jeżeli Państwa firma/instytucja należy do tego grona, to z przyjemnością informujemy, że nasi tłumacze specjalizują się również w tej dziedzinie i posiadają wiedzę dotyczącą m.in. takich zagadnień jak: norma ISO 26000, odpowiedzialna konsumpcja, zmiany klimatyczne, odpowiedzialne inwestowanie (SRI), raportowanie danych ESG, wytyczne GRI, rola aspektów ESG w prowadzeniu działalności gospodarczej, zwiększanie spójności społecznej.

Nasze doświadczenie w tłumaczeniach z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju związane jest m.in. z następującymi dokumentami:

 • Materiały szkoleniowe i konferencyjne dla członków ERZ
 • Polityka i strategia przedsiębiorstw w zakresie CSR
 • Przegląd narzędzi raportowania danych ESG
 • Raport na temat dobrych praktyk biznesowych
 • Pakiet klimatyczny
 • Technologia czystego węgla

Nasi klienci

Europejska Rada Pracowników Arcelor Mittal

Europejska Rada Pracowników VALEO

Europejska Rada Pracowników Credit Agricole

Europejska Rada Pracowników Saint-Gobain

Europejska Rada Pracowników Transdev

Europejska Rada Pracowników Veolia

Europejska Rada Pracowników Syral

© 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Realizacja: Laboratorium Artystyczne.
Oprogramowanie: Black Wolf CMSBlack Wolf CMS.

Dane kontaktowe

Syntrad Sp. z o.o.

Ul. Wiejska 17 lok. 8, 00-480 Warszawa
tel: (22) 629 12 31
GSM: (+48) 609 191 888 syntrad@syntrad.pl