• slider1

  Dlaczego SYNTRAD?

  Posiadamy bogate doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami tłumaczeniowymi, zdobyte dzięki działalności na wymagającym i specyficznym rynku tłumaczeń dla europejskich instytucji dialogu społecznego.

  czytaj więcej...
 • slider1

  O nas

  SYNTRAD to biuro tłumaczeń oferujące Klientom Instytucjonalnym oraz Biznesowym usługi językowe na najwyższym poziomie. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku tłumaczeń przeznaczonych dla europejskich instytucji dialogu społecznego, na którym działamy aktywnie od ponad 6 lat.

  czytaj więcej...

Pozostali Klienci

W dobie globalizacji pojawiają się coraz większe możliwości dialogu i współpracy, a wizerunek firmy oraz jej sukces zależą w dużej mierze od umiejętności pokonywania różnych barier, w tym także językowych.

Z myślą o podmiotach działających w międzynarodowym środowisku kierujemy nasze usługi tłumaczeniowe do Klientów Biznesowych: od małych i średnich przedsiębiorstw po korporacje, a także do Klientów Instytucjonalnych.
 
Ostatnie 6 lat działalności SYNTRAD na specyficznym i wymagającym rynku tłumaczeń przeznaczonych dla Europejskich Instytucji Dialogu Społecznego pozwoliło nam zdobyć bogate doświadczenie w realizacji kompleksowych projektów tłumaczeniowych, wymagających przede wszystkim dobrej organizacji i pracy pod presją czasu. Pragniemy wykorzystać je teraz we współpracy z Państwem, niezależnie od sektora w jakim działa Wasza instytucja lub firma, jednocześnie wnosząc swój udział w budowanie jej sukcesu.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z tłumaczenia próbnego – nieodpłatnej usługi jaką przygotowaliśmy z myślą o Klientach zainteresowanych poznaniem jakości naszych tłumaczeń. Wystarczy wysłać do nas tekst o objętości nieprzekraczającej 250 słów na adres: test@syntrad.eu.

Jeżeli chcieliby Państwo zapytać o szczegóły naszej działalności zachęcamy do złożenia zapytania poprzez Formularz kontaktowy. W celu otrzymania kosztorysu tłumaczenia prosimy złożyć zapytanie ofertowe.

Mamy nadzieję, że współpraca z nami pozwoli Państwu skupić się na podstawowej działalności Waszej firmy/instytucji, usprawni jej funkcjonowanie oraz pomoże w kreowaniu jeszcze lepszego wizerunku.

Nasi klienci

Europejska Rada Pracowników Arcelor Mittal

Europejska Rada Pracowników VALEO

Europejska Rada Pracowników Credit Agricole

Europejska Rada Pracowników Saint-Gobain

Europejska Rada Pracowników Transdev

Europejska Rada Pracowników Veolia

Europejska Rada Pracowników Syral

© 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Realizacja: Laboratorium Artystyczne.
Oprogramowanie: Black Wolf CMSBlack Wolf CMS.

Dane kontaktowe

Syntrad Sp. z o.o.

Ul. Wiejska 17 lok. 8, 00-480 Warszawa
tel: (22) 629 12 31
GSM: (+48) 609 191 888 syntrad@syntrad.pl