• slider1

  Dlaczego SYNTRAD?

  Posiadamy bogate doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami tłumaczeniowymi, zdobyte dzięki działalności na wymagającym i specyficznym rynku tłumaczeń dla europejskich instytucji dialogu społecznego.

  czytaj więcej...
 • slider1

  O nas

  SYNTRAD to biuro tłumaczeń oferujące Klientom Instytucjonalnym oraz Biznesowym usługi językowe na najwyższym poziomie. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku tłumaczeń przeznaczonych dla europejskich instytucji dialogu społecznego, na którym działamy aktywnie od ponad 6 lat.

  czytaj więcej...

Zasady wyceny

Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta i dlatego na naszej stronie nie znajdziecie Państwo żadnych cenników. Każde zlecenie jest inne, a jego cena jest wypadkową różnych elementów: kombinacji językowej, tematyki tłumaczenia, stopnia trudności, terminu realizacji usługi, itp.

W przypadku tłumaczeń pisemnych zwykłych przyjęliśmy jedną podstawową zasadę: ostateczny koszt usługi dla Klienta obliczamy na podstawie liczby słów w dokumencie źródłowym jeszcze przed realizacją zlecenia. Dzięki temu zyskujecie Państwo 100% pewność, że cena tłumaczenia nie ulegnie żadnej zmianie, co pozwala na lepszą kontrolę Waszego budżetu.

W celu złożenia zapytania o kosztorys prosimy o uzupełnienie i wysłanie on-line Formularza wyceny. Zobowiązujemy się odpowiedzieć na Państwa zapytanie w możliwie najkrótszym czasie. Zapytania można również wysyłać na adres: quotation@syntrad.pl.

Gwarantujemy zachowanie poufności, bezpłatny kosztorys oraz terminy realizacji zleceń dostosowane do Państwa potrzeb.

Nasi klienci

Europejska Rada Pracowników Arcelor Mittal

Europejska Rada Pracowników VALEO

Europejska Rada Pracowników Credit Agricole

Europejska Rada Pracowników Saint-Gobain

Europejska Rada Pracowników Transdev

Europejska Rada Pracowników Veolia

Europejska Rada Pracowników Syral

© 2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Realizacja: Laboratorium Artystyczne.
Oprogramowanie: Black Wolf CMSBlack Wolf CMS.

Dane kontaktowe

Syntrad Sp. z o.o.

Ul. Chmielna 10 lok. 51
00-020 Warszawa
tel.:(+48) 601 722 788 syntrad@syntrad.pl