• slider1

  Why Syntrad?

  We have gained an extensive experience in the field of international translation projects through our work in the particularly demanding and specific market of translation for the European social dialogue institutions

  read more...
 • slider1

  About us

  SYNTRAD is a translation agency that offers top quality language services to public and private clients. We lead the translation market for the European social dialogue institutions and have been present in the market for over 6 years.

  read more...

Jak pracujemy?

Nasz sposób działania jest prosty:

- Po otrzymaniu zapytania ofertowego, jeden z naszych kierowników projektu skontaktuje się z Państwem w celu omówienia zakresu prac i dokonania oceny potrzeb, co z kolei umożliwi przygotowanie dokładnej wyceny.

- Odpowiedź na zapytanie otrzymają Państwo nie później niż po upływie 24 godzin, a najczęściej w ciągu kilku godzin od jego przesłania.

- W zależności od specyfiki zapytania, staramy się zawsze dobierać tłumaczy, którzy najlepiej wpisują się w potrzeby naszych Klientów.

- Przetłumaczone dokumenty otrzymają Państwo we wcześniej ustalonym terminie.

- Po przesłaniu tłumaczenia pozostajemy do Państwa dyspozycji, aby upewnić się, że spełnia ono Państwa oczekiwania.

- Jeśli są Państwo zadowoleni z usługi, w kolejnych dniach wystawimy fakturę i prześlemy ją Państwu. Jeśli natomiast będą mieli Państwo jakiekolwiek zastrzeżenia do wykonanego przez nas tłumaczenia i będą one zasadne, wówczas dokonamy w dokumencie niezbędnych zmian.

Our clients

Arcelor Mittal Works Council

VALEO Works Council

Credit Agricole Works Council

Saint-Gobain Works Council

Transdev Works Council

Veolia Works Council

dane_kontaktowe

Syntrad Sp. z o.o.

Ul. Chmielna 10 lok. 51
00-020 Warszawa
tel.:(+48) 601 722 788 syntrad@syntrad.pl