• slider1

  Dlaczego SYNTRAD?

  Posiadamy bogate doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami tłumaczeniowymi, zdobyte dzięki działalności na wymagającym i specyficznym rynku tłumaczeń dla europejskich instytucji dialogu społecznego.

  czytaj więcej...
 • slider1

  O nas

  SYNTRAD to biuro tłumaczeń oferujące Klientom Instytucjonalnym oraz Biznesowym usługi językowe na najwyższym poziomie. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku tłumaczeń przeznaczonych dla europejskich instytucji dialogu społecznego, na którym działamy aktywnie od ponad 6 lat.

  czytaj więcej...

Procedura rekrutacji

Rekrutacja ma na celu wyłonienie spośród kandydatów, według ściśle określonych przez nas kryteriów, osób o najlepszych kompetencjach językowych i merytorycznych, z którymi SYNTRAD nawiąże współpracę na zasadzie freelance.

Etapy procesu rekrutacji obowiązujące w biurze tłumaczeń SYNTRAD:

 • Wstępna ocena kandydatów na podstawie szczegółowej analizy wypełnionego przez tłumacza/weryfikatora Formularza osobowego oraz załączonego CV, nadesłanych drogą elektroniczną.
 • Wybrani kandydaci proszeni są następnie o przesłanie skanów dokumentów potwierdzających ich kwalifikacje (dyplomy ukończenia studiów wyższych, referencje, zaświadczenie o prowadzeniu działalności tłumaczeniowej, tytuły publikacji, etc.).
 • Wykonanie przez kandydatów nieodpłatnego tłumaczenia próbnego (o długości tekstu nieprzekraczającej 250 słów) w kombinacji z języka obcego na język ojczysty tłumacza/weryfikatora. Tematyka tekstu do przetłumaczenia dostosowana jest do dziedzin specjalizacji wskazanych w Formularzu osobowym.
 • Kandydaci, którzy pomyślnie przeszli ten etap, są informowani o warunkach współpracy oferowanych przez naszą agencję oraz zostają wpisani do naszej bazy danych tłumaczy.
 • W przypadku pojawienia się projektu tłumaczeniowego zgodnego z oferowaną przez tłumacza/weryfikatora kombinacją językową i dziedziną, w której się specjalizuje, kierownik projektu kontaktuje się z danym tłumaczem/weryfikatorem, potwierdza jego dyspozycyjność i przedstawia warunki realizacji zamówienia. Jeśli tłumacz/weryfikator je zaakceptuje, dochodzi do podpisania Umowy o współpracy (w przypadku pierwszego zlecenia) oraz złożenia przez biuro zamówienia na usługę tłumaczeniową.

Nasi klienci

Europejska Rada Pracowników Arcelor Mittal

Europejska Rada Pracowników VALEO

Europejska Rada Pracowników Credit Agricole

Europejska Rada Pracowników Saint-Gobain

Europejska Rada Pracowników Transdev

Europejska Rada Pracowników Veolia

Europejska Rada Pracowników Syral

© 2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Realizacja: Laboratorium Artystyczne.
Oprogramowanie: Black Wolf CMSBlack Wolf CMS.

Dane kontaktowe

Syntrad Sp. z o.o.

Ul. Chmielna 10 lok. 51
00-020 Warszawa
tel.:(+48) 601 722 788 syntrad@syntrad.pl